اجرای استخر در لاریجان

اجرای استخر در لاریجان

اجرای استخر در لاریجان | شرکت آتی ساز افق شمال با دارا بودن کادری تخصصی کامل در امورات تخصصی در خدمت شما غزیزان میباشد انجام تمامی خدمات استخر و جکوزی و اجرای  آن در لاریجان اجرای استخرو جکوزی در ویلا و حیاط بصورت حرفه ای با توجه به سلیقه شما  بصورت تخصصی ، انتخاب شما انتخاب مهندسین ماهر می باشد

روش ساخت استخر توسط این مجموعه معمولا به دو روش اساسی است که به دو صورت بلوکی مسلح (بلوک سیمانی با هسته میلگرد و بتنی ) و ساخت استخر بتنی با آرماتور بندی کامل استخر انجام میشود .

همچنین اجرای تاسیسات استخر و تجهیز و نوسازی استخر و تعمیرات کلی و جزئی استخر و بازسازی استخر قابل اجرا می‌باشد . پیمانکاری ساخت استخر در کلیه مناطق تهران و رودهن ، آبسرد ، دماوند ، چالوس ، نوشهر ، عباس آباد ، کردان ، کرج ، هشتگرد ، طالقان ، شهریار ، و دیگر مناطقغرب مازندران شامل آمل ، سرخرود ، محمودآباد ، لاریجان ، چمستان و نور و…. انجام میشود. برای اطلاع از قیمت ساخت استخر یا مشاوره در زمینه ساخت استخر با ما تماس بگیرید .

در صورت نیاز به اکیپ اجرایی در زمینه های آببندی استخر و مخازن بتنی آب با چسب آب بندی استخر عایقکاری استخر و مرمت و بازسازی استخر اجرای آرماتوربندی استخر قالب‌بندی استخر اجرای سیمانکاری استخر نصب سرامیک استخری کاشیکاری استخر و سایر خدمات مربوط به ساخت استخر در تهران میتوانید با شماره های موجود در صفحه با ما تماس بگیرید . پس از بررسی در کمترین زمان ممکن نسبت به برآورد هزینه های ساخت استخر اقدام میشود.

شرکت آتی ساز افق شمال با مدیریت (( مهندس پیش یار )) با سابقه 25 ساله توانسته متخصصین مجرب و ماهر را در کنار هم گنجانده و برای خدمات شما در سریعترین زمان ممکن بکارگیری نماید . اجرای استخر در لاریجان

اجرای استخر لاریجان

اجرای استخر لاریجان

راههای ارتباطی با شرکت آتی ساز افق شمال

01144253726    –   09119181210

آمل خیابان طالب آملی روبروی اداره بهداشت و درمان آمل

درباره ما بدانید

شرکت آتی ساز افق شمال به شماره ثبت 2818 به مدیریت عاملی (( مهندس پیش یار )) با دارا بودن بیش از 25 سال سابقه تخصصی در امورات عمرانی و ساختمانی در شمال کشور – شهرستان آمل و شهرهای اطراف فعالیت نموده است .

مدیریت این مجموعه دارای مدرک کارشناسی عمران و دانشجوی ارشد مدیریت ساخت می باشد .

در کارنامه مدیران و دست اندرکاران این مجموعه مدیریت اجرایی پروژه های سازمانی  از جمله :

1- اجرای پروژه های تامین آب زراعی ییلاقات شهرستان آمل

2- مدیریت اجرایی پروژه های شرکت آب منطقه ای استان مازندران

3- مدیریت اجرایی پروژه های اداره کل راه و شهرسازی مازندران

4- مدیریت پروژه های سازمان شیلات استان گلستان

5- مدیریت پروژه های سازمان جهاد کشاورزی استان تهران

و ساخت و مدیریت ساخت تعداد کثیری از ویلاها و ساختمانهای ویلایی در شمال کشور را دارا می باشیم .

Call Now Button